Frode Martinussen skal lede laget vårt!

Frode Martinussen skal lede laget vårt!

Frode Martinussen tar med seg mer enn 20 års erfaring innenfor bilbransjen når han 1. september tiltrer som administrerende direktør i ProMeister Solutions AS.

Frode var frem til våren 2019 adm dir for Hellanor AS, og forut for det daglig leder for Bertel O Steen Asker og Bærum AS og adm dir for Mekonomen Groups datterselskap MECA Norway AS.
-«Jeg gleder meg til å starte i ProMeister Solution, jeg er opptatt av at vi må møte endringene i bilbransjen. Blant annet vil store deler av bilparken bli elektrifisert og bilbransjen må se på nye muligheter. Jeg vil være med på å utvikle konseptene ProMeister har slik at vi gjør hverdagen så enkel som mulig for verkstedene som igjen blir et reelt alternativ for bileierne», sier Frode.
ProMeister Solution har med stor suksess siden 2016 utviklet utdanningssenteret ProMeister Academy og forretningssystemet ProMeister Business system på det norske markedet. I sammenheng med at selskapet ønsker å ytterligere satse på å utvikle tjenestetilbudet vil Frode får arbeidsplass på vårt topp moderne utdanningssenter i Ski sammen med våre kollegaer Christer og Stian.

På fritiden er Frode aktiv på langrennsski med mer enn 25 merker fra Birkebeinerrennet. I år har han i tillegg prøvd seg på sykkel ved å delta på et 540 km sykkelritt mellom Trondheim og Oslo, med det høyst beskrivende kallenavnet Styrkeprøven. – «Det er et skikkelig tøft ritt med en gjennomsnitt tid på over tjue timer på sykkel, hvordan gikk det?» spør vi. -«Det gikk bra, jeg mistet laget mitt, men fullførte på 18 timer» forteller Frode.

Med slik utholdenhet og gjennomføringsevne gleder vi oss til å se hva Frode får til med oss i ProMeister på laget.

Velkommen skal du være!